Divisjon Medical

Telefon: +47 23 32 30 00

Lars Andersen
Divisjonssjef Medical
Mobil:
E-post:
+47 934 64 312
lars.andersen@puls-norge.no
 
Anne May Børresen
Salgskoordinator
Mobil:
E-post:
+47 934 64 392
anne.may.borresen@puls-norge.no
 
Kenneth Holth
Produktsjef hygiene
Mobil:
E-post:
+47 934 64 307
kenneth.holth@puls-norge.no
 
Michael Suthurst
Produktsjef hygieneteknisk utstyr
Mobil:
E-post:
+47 934 64 324
michael.suthurst@puls-norge.no
 
Hege Buer Johansen
Produktspesialist hygiene
Mobil:
E-post:
+47 990 31 555
hege.buer.johansen@puls-norge.no
 
Søren Amtoft Nielsen
Produktsjef infusjon, injeksjon, respirasjon
Mobil:
E-post:
+47 955 55 285
soren.nielsen@puls-norge.no
 
Marthe Juve Dreyer
Produktspesialist infusjon, injeksjon, respirasjon
Mobil:
E-post:
+47 934 64 309
marthe.dreyer@puls-norge.no
 
Grete Østenheden
Produktspesialist PAS
Mobil:
E-post:
+47 916 21 612
grete.ostenheden@puls-norge.no
 
Anne-Mette Tenold
Key Account Manager Diabetes Care
Mobil:
E-post:
+47 934 64 383
anne-mette.tenold@puls-norge.no
 
Erland Øvergård
Produktsjef Critical Care
Mobil:
E-post:
+47 934 64 313
erland.overgard@puls-norge.no
 
Elin Gunnesmæl
Produktspesialist Critical Care
Mobil:
E-post:
+47 996 28 674
elin.gunnesmal@puls-norge.no